Ціни на програми - пригоди Ціни на диско пати Ціни на день нарождення Ціни на замовлення Діда Мороза Ціни на новорічні раночки Ціни на день Святого Миколая

Книга відгуків  

 
Анна 07.12.2018, 17:54
Имею большой опыт заказа аниматоров на выезд... это как игра в рулетку. Но пещера сказок- это Сказка наяву. Рекомендую. Работают только профессионалы. Дети в восторге. Теперь буду всегда заказывать только аниматоров из Пещеры Сказок. Удачи. Вы- лучшие
 
 
Алла 04.08.2018, 18:46
Дуже сподобалось діткам і дорослим! Дякую)))
 
 
Светлана 23.07.2018, 20:56
Праздновали день рождения в Пещере Сказок - все очень понравилось и детям и взрослым. Отличный коллектив, особенно хочется выделить эльфа Пончика. Молодцы!!!
 
 
Світлана 19.07.2018, 07:15
Дякую за чудове свято! Відмічали на Троєщині 15.07.2018 ДН нашого сина, 2 роки. Трохи хвилювалася, як все пройде враховуючи вік)), гості віком до 10 років. Спочатку було цікаво всім, крім іменинника... Відволікали і виводили його з залу по черзі з батьком((Мавка допомагала організувати стіл, Ельф чудова, Свинка Пеппа, Гонщик працювали просто класно! Гості були зачаровані, в захопленні. Десь всередині програми прийшов до тями і наш малюк)))) , адаптувався і почав нарешті розважаються!! Тому вважаємо, що свято вдалося!!! Дякуємо за все!!
 
 
Тетяна 04.06.2018, 21:40
Святкували День народження сина. Свято просто чудове! Аніматори прекрасні, з почуттям гумору! Діти залишились дуже задоволені! Спасибі велике персоналу за організацію свята!
Але. Попросила проводити свято українською мовою, то всі (від адміністратора до феї-помічниці) були чомусь здивовані такому побажанню. Може, це щось фантастичне в Україні?!

Вельмишановна Тетяна! Красно дякуємо за добрі слова, та запитання. Так сталося, що в наші гості розмовляють і українською, і російскою мовами, і це їх законне право. Але, як ви слушно підкреслили, ми живемо в Україні, тому! Українською мовою ми проводимо свята з першого дня заснування Печери Казок. А замовники мають змогу вибирати, якою мовою проводити для них свято. З повагою, Чарівниця Печери Казок
 
 
Елена 20.05.2018, 21:59
20.05.18 отмечали день рождения доци на Бр Кольцова 14-д. Все ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛОСЬ!!! Феи и Эльф завоевали сердца наших деток на долго :они увлекали, веселили, танцевали.... Красная Шапочка очень помогала организовать стол! Спасибо большое за прекрасный праздник!!!!!
 
 
Елена 20.05.2018, 21:55
20.05.18 отмечали день рождения доци на Бр. Кольцова 14-д. Все ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛОСЬ!!! Феи и Эльф завоевали сердца наших деток на долго: они увлекали,весели ли,танцевали... Красная Шапочка очень помогала организовать стол.... Все было просто СУПЕР!!!!! СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ ЗА ПРЕКРАСНЫЙ ПРАЗДНИК!!!
 
 
Татьяна 13.03.2018, 10:25
Праздновали день рожденье в Пещере сказок на Троещине!!!! Сказать что мы в восторге ничего не сказать. Программа Робокары в стране троллей, актеры просто молодцы, 3 часа отработали на ура,настоящие профессионалы!! !! Программа насыщенная понравилось и детям и взрослым. Ельф провел отличную видеосьемку, а принцессы отлично сервировали стол и угощали напитками!!! Спасибо огромное мы теперь Ваши клиенты надолго!!!!!
 
 
Наталя 19.02.2018, 02:19
Велика подяка від нас та нашої малечі! У нас було свято на Позняках з Софією Прекрасною в долині фей, діти були в захваті, уважний персонал, справжні аніматори, костюми, музика. Все на вищому рівні! Ви супер!
 
 
Людмила 08.11.2017, 11:42
Праздновали недавно день рождения дочки 9 лет заказали программу Диско карнавал Голливуд! Спасибо Вам огромное очень понравилась детям они просто в восторге! От родителей огромное спасибо Аниматору "Маска" мы от него были просто в восторге!!! Вы самый лучший детский клуб где мы были!!!!
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 

 

 Ми в сомережах: