Ціни на програми - пригоди Ціни на диско пати Ціни на день нарождення Ціни на замовлення Діда Мороза Ціни на новорічні раночки Ціни на день Святого Миколая

Сценарій новорічного ранку для дітей різного віку.

новогодний утренникЩо є запорукою веселого і феєричного свята? 

Звичайно, захоплюючий сюжет із захоплюючими пригодами! Тому чарівники Печери Казок підготували цікаві та незвичайні сценарії новорічних ранків. Це класичні новорічні програми-казки та програми-пригоди, а також авангардні програми-диско паті для старших дітей. Діти, зібравшись біля чарівної новорічної ялинки, від душі повеселяться разом з Дідом Морозом та Снігуронькою. Хлопці будь-якого віку будуть щасливі зустріти улюблених героїв фільмів і казок на найчудовішому і довгоочікуваному святі Новий рік.

Для того, щоб організувати для дітей веселие свято, потрібно з усією відповідальністю підійти до його сценарію. І перше, що враховується при написанні сценарію - вік дітей, для яких готується свято, Діти дошкільного віку дуже люблять програми-казки. Для таких дітей в Печері Казок підготовлена програма «Чарівний ліхтарик Діда Мороза», в якій всі милюки допоможуть Снігуроньці знайти дорогу на свято.

Діти молодшого шкільного віку із задоволенням познайомляться ближче з Фіксиками, супергероями і побувають на вечірках монстриків. Школярі зможуть погостювати у вимірі «ІКС» і разом з супергероями врятують магічний світ. Програма з Фіксиками і пізнавальна і захоплююча, адже так цікаво зустріти Новий рік за допомогою чарівних формул.

У скарбничці радості і веселощів Печери Казок знайдеться багато цікавого і захоплюючого і для старших дітей. Пізнавально-розважальні вечірки, сучасні диско паті і неймовірні квести - це те, що здатне захопити школярів, те, що їм цікаво:  конкурси, вікторини, естафети, найсучасніші танці та пісні, сюрпризи, творчі перетворення, а також неймовірні ритми та світловий супровід!

 

 

 Ми в сомережах: