Ціни аніматор на виїзд Цены на программы - приключения Ціни на диско-пати Ціни на день нарождення дитини Ціни на майстер-класи Ціни на аренду залів

Свята в дитячому садку, в школі, в кафе, вдома. Свята на виїздах.

Організація дитячих свят Київ

Проведення дитячих свят Київ

Замовлення клоунів, аніматорів Київ

тел.: 360-72-82; 050-462-46-72

 Свята на виїздах

Вартість замовлення аніматорів до вас на свято: додому, в садочок, в школу, в кафе, на природу!

Пакет «АКЦІЙНИЙ» (до 12 дітей) - до вас приїде аніматор в образі казкового персонажа на ваш вибір 

2 год. -    2200 грн

1,5 год. - 1700 грн

1 год. -    1200 грн

У цю вартість все включено:

1) робота одного аніматора

2) інтерактив: спілкування і дозвілля з дітьми

3) проведення доступних ігор і конкурсів

4) гарне і веселе привітання іменинників

5) урочистий винос іменинного торта

6) тематичний подарунок іменинникам

7) всім діткам в подарунок іграшки з кульок-конструкторів (твістінг)

8) аквагрим - всім бажаючим діткам аніматор робить невеликі малюнки на обличчях

9) салют з мильних бульбашок

10) приїзд аніматора за будь-якою адресою Києва

Пакет «СВЯТКОВИЙ» (до 30 дітей) - театралізовану програму в день народження проводять 2 артиста і казковий ельф-організатор

2 год. -    2900 грн

1,5 год. - 2400 грн

1 год. -    1900 грн

відеозйомка - послуга безкоштовна для бажаючих
У цю вартість все включено:

1) робота двох ведучих

2) робота казкового ельфа-організатора

3) відеозапис свята для бажаючих віддається по закінченню програми

4) тематичний подарунок іменинникам

5) в подарунок усім дітям на програми-пригоди надувні кульки

6) в подарунок усім дітям на програми з піратами "золоті" монети

7) в подарунок усім дітям на програми-дископаті дискотечні сяючі палички

8) ігри та конкурси з тематичним реквізитом

9) танці і дискотеки

10) гарне веселе привітання

11) урочистий винос торта

12) призи всім дітям: цукерки, картинки, стікери,

13) музичний супровід,

14) салют з мильних бульбашок,

15) аквагрим(малюнки на обличчях за бажанням замовників)

16) усім діткам в подарунок іграшки з кульок-конструкторів (твістінг)

17) доставка артистів на виїзні програми

Телефонуйте (044)360-72-82, 050-462-46-72, з 8.00 до 20.00 без вихідних  

В Печері Казок багато чудесного, у тому числі і дуже зручна послуга для батьків - виїзні програми на свята в дитячому садку, в школі, на природі, в кафе, на дитяче свято вдома, програми в день народження дитини та інші свята на виїздах.

Артисти зроблять дитяче свято на виїзді веселим і радісним, клоуни на день народження всім піднімають настрій !!! У кожної програми в залежності від тематики свій казковий сюжет і персонажі, ігри, конкурси, музика, сюрпризи!

В будь-який день з 8 ранку до 8 вечора можна подзвонити і замовити програму на виїзд за будь-якою адресою Києва та за місто! У чарівників Печери Казок тільки креативні рішення для сучасних дітей!

 

   Герої в масках і суперсила

 

Для дівчаток і хлопчиків від 4 до 9 років

Персонажі: Герої в масках Кетбой і Совка

Жанр: авангардна фантастична програма-пригода

 

Анотація: Герої, треба поспішати! Ще б пак, адже Луна взялася зіпсувати дитячі веселощі! Тоді знамениті друзі Кетбой і Совка вирішують тренувати в дітях суперслух, суперзір та суперспритність. Для цього юні герої пролазять по тунелях до лабораторії Ромео, здобувають гігантські амулети місячних велетнів, влаштовують бій місячними каменями і отримують суперсилу! А імениннику чи іменинниці Герої в масках дарують Браслет дружби і фантастичні пригоди! 

Свинка Пеппа викликає Щенячий патруль

Для хлопчиків і дівчаток від 3 до 5, та від 6 до 8 років

Персонажі: свинка Пеппа і патрульний Гонщик

Жанр: театралізована програма - пригода

Анотація: Весела улюблениця всіх дітей свинка Пеппа обожнює не тільки стрибати по калюжах, але й робити подарунки. Для того, щоб подарувати дракона братику Джорджу, Пеппі терміново потрібна допомога, і діти надсилають позивний рятувальникаменятам. Зі знаменитим Гонщиком діти допомагають Пеппі, беруть участь у рятувальній операції з паровозами, будують патрульні бази, збирають врожай овочів для пеппиной сім'ї і весело стрибають по калюжах. Відважні щенята все роблять завзято!!! Навіть великі валуни не завадять команді впоратисяся з місією щенят-рятувальників і затанцювати під салютом з мильних бульбашок Дзяв-дзяв-бугі-вугі!

ЛЕГО НІНДЗЯГО: кодекс перемог

Для хлопчиків і дівчаток від 4 до 6, та від 7 до 9 років

Персонажі: Джей і Нія воїни Ніндзяго

Жанр: театралізована програма - пригода

Анотація: В магічному манускрипті Ниндзяго розповідається, що древнє зло звільнено, і нашестя темних сил загрожує прекрасному місту Кий-Сіті. Джей і Нія вирушають в дорогу, щоби поділитися з мешканцями міста таємними знаннями майстра Спінджицу. Золота зброя чотирьох стихій, Кодекс Ніндзя та бойовий танець міста Кий-Сіті – гопак, допоможуть відважним новим учням ніндзя розкрити свій потенціал для славетних перемог! Зірки – твої очі, вітер – твої вуха, ніч – твій одяг! Ninja, go!

 

              Робокари в країні тролів

Для любителів тролів і робокарів будь-якого віку

Персонажі:  робокар Полі и троль Мачок

Жанр:  авангардна програма-пригода

Анотация: Хто зможе допомогти принцесі Мачок, коли в небезпеці опиниться чарівне Дерево тролів? Звичайно, мужній робокар Полі, а також шукачі неймовірних пригод - ваші діти! Вони пройдуть трансформер-тест, доберуться тікальськими тунелями до лігва бергенов, звільнять Дерево тролів, навчаться мистецтву маскування у хмарки, і головне, діти потраплять на ульотне свято Трольфест, влаштоване на честь іменинників, з танцями, піснями і обіймами! 

Крижане серце - спекотні події

Для хлопчиків і дівчаток від 4 до 6 та від 7 до 10 років

Персонажі: сніговик Олаф та принцеса Ельза

Жанр: театралізована програма - пригода

Анотація: З далекого королівства Эрендел знаменита принцеса Ельза прибуває на свято до дітей зі сніговиком Олафом, адже він так мріє побачити літо і прийняти участь у спекотній події! Діти готові влаштувати Олафу літню атмосферу, але від цього сніговик може розтанути! Тоді Ельза разом з головною дитиною свята - іменинником або іменинницею, запускає магічну кулю і з'єднує зиму і літо! Тепер все можливо! Наприклад, пройти крижані пороги, що б приготувати Олафу пляжний коктейль, зліпити сніговиків або половити сачками сніжок. А ще пограти в справжній эрендельский хокей! А кульмінацією такої неймовірної вечірки стане зйомка кліпу "Холодне серце", в якому візьмуть участь іменинники, принцеса Ельза, Олаф і всі діти!

  СОфІЯ ПРЕКРАСНА В ДОЛИНІ ФЕЙ

Для дітей від 3 до 8 років

Персонажі: Софія Прекрасна і фея Дзинь-Дзинь

Жанр: театралізована програма-пригода

Анотація: Софія Прекрасна навчається в Королівській Академії для справжніх принцес, але в душі вона як і раніше залишається простою веселою дівчиною, яка любить мріяти! За допомогою магічного амулета Авалора, Софія опиняється на святі, знайомиться з дітьми та знаменитою феєю Дзинь-Дзинь. Разом вони для іменинниці влаштовують чарівну коронацію і вирушають в Долину фей, де на них чекають веселі пригоди! 

К Р Е Й З І   Т У С О В К А

Для хлопчиків і дівчаток від 7-ми до 12-ти років

Персонажі: Крейзі Мен та Крейзі Вумен

Жанр: Дискотечно-ігрова програма 

Анотація: Авангардна програма для тих, хто не чекає в свій день народження принцес і піратів, а хоче, що б свято було не як у всіх! Невтомні ведучі Крейзі Мен і Крейзі Вумен поставлять все з ніг на голову! Битва подушок, крейзі конкурси, крейзі батли, і навіть зйомка в телевізійному шоу приведуть у захват учасників неймовірної тусовки!

Лунтик шукає друзів

Для дітей від 3 до 7 років
Персонажі за Вашим вибором: Лунтик і Міла або Лунтик і Кузя
Жанр: театралізована програма - казка
Анотація: Знаменитий інопланетянин Лунтик потрапивши на Землю, так хоче все знати! Наприклад, що таке друзі або що таке день народження? Пізнавати світ йому допомагає весела божа корівка Міла (або коник Кузя). Разом вони виявляються на самому кращому в світі дні народження і заводять нових друзів! Ось тут і починаються нестримні веселощі, ігри та танці, сюрпризи і подарунки під салютом з мильних бульбашок в супроводі запальної бебі дискотеки!

КРЕЙЗІ СВЯТО 

Для хлопчиків і дівчаток від 4 до 7 років
Ведучі: Крейзі Буратіно та лялька Мальвіна
Жанр: авангардна програма – пригода для дошкільнят
Анотація: Неймовірне крейзі свято може влаштувати лише той, хто не такий як всі! Звичайно, це Крейзі Буратіно, створений з органічних тканин з чіпом штучного розуму, і його помічниця жива лялька Мальвіна! Крейзі пригоди, крейзі шопінг і навіть запальна битва подушок буде на крейзі святі для веселих ігор, танців і розваг, де діти роблять, що хочуть

Весело свято:

Для дітей від 3 до 7 років. Клоуни на день народження для дітей
Персонажі: клоун Фантик і клоунеса Парасолька
Жанр: театралізована програма - клоунада
Анотація: Чудо, якого так чекають всі діти на свята, приходить під бадьору музику зі зв'язками повітряних куль. Ну, звичайно, - це веселі клоуни! Ось тут і починаються справжні розваги. Ігротекшоу з призами і подарунками нікого не залишать в стороні. Хай живе салют з мильних бульбашок, яскраві кульки і відпадні свята !!!

Принцеса фея

Для дівчаток та хлопчиків від 3 до 7 років
Персонажі: фея квітів Розочка і фея Дзинь-Дзинь
Жанр: театралізована програма-казка
Анотація: У феї квітів є чудова чарівна паличка. Звичайно, вона знає у кого день народження! Фея квітів перетворює іменинницю в Принцесу Фею і коронує фейськой короною. А знаменита феєчка Дзинь-Дзинь дарує Принцесі пилок чарівного дерева! Тепер іменинниця може сама здійснити чарівництво і перенести дитяче свято в саму бажану Долину Фей! Це так цікаво і дівчатам і хлопцям, адже вони перетворюються в жителів чарівної долини!

ВІНКС чарівна пригода

Для дівчаток та хлопчиків від 4 до 8 років
Персонажі: дві Вінкс феї
Жанр: театралізована програма - пригода
Анотація: Пройшовши чарівний портал, на святі у дітей з'являються дві прекрасні феї Вінкс. Вони розшукують нову земну фею, у якії енергія Вінкс дрімає в первинній рівновазі. Книга Сіренікс чує музику серця Вінкс і вказує на неї. Феї Вінкс дарують іменинниці початковий щабель еволюції Вінкс і яскраві крила Щастікс !!!

Фіксики І ЧАРІВНА ФОРМУЛА

Для хлопчиків і дівчаток від 3 до 7 років
Персонажі: Фіксики Нолік і Сімка
Жанр: театралізована програма - пригода
Анотація: Славних, спритних і вмілих Фіксиків помогатор збільшує в розмірах і відправляє на дитяче свято. Тидищ! І улюблені дітьми Нолік і Сімка виявляються в оточенні дівчаток і хлопчиків для того, щоб застосувати чарівну формулу фіксі-свята! А як же, адже на святі всі діти мають бути щасливими! Фікс-ігри, фіксі-приколи і фіксі-танці під завзяті фіксіпєлкі і, тидищ! Всі веселяться і регочуть від радощів та щастя!

ПІРАТИ Небувайлії: неймовірні пригоди в джунглях

Для дітей від 3-х до 8-ми років
Персонажі: капітан піратів Джейк і принцеса піратів Іззі
Жанр: театралізована програма - пригода
Анотація: Агов, там, на палубі, підняти вітрила! Джейк і пірати Небувайлії відчалюють на борту надійного корабля «Швидкий»! Піратів чекають веселі пригоди та неймовірні звершення під керівництвом головного пірата - іменинника або іменинниці. І навіть підступні задуми капітана Гака не зможуть перешкодити згуртованій команді!

Послання для Лунтика

Для дітей від 3 до 7 років
Персонажі: Кузя та Міла
Жанр: театралізована інтерактивна програма -казка
Анотація: Коник Кузя, божа корівка Міла і всі хлопчики і дівчатка дуже скучили за своїм другом Лунтиком, який полетів на Місяць відвідати своїх родичів! Тому друзі вирішують відправити Лунтику земне послання. Всі беруть участь в його веселому виготовленні, а запустити послання прямо на Місяць, звичайно, зможе дитина, у якої кращий в світі день народження! Поки послання здійснює свій космічний політ, друзі вчаться робити добрі вчинки, і тому всім так весело грати і танцювати під салютом з мильних бульбашок!

ПІРАТИ: подорож на Острів Скарбів

Для дівчаток та хлопчиків від 5 до 10 років
Персонажі: пірат капітан Джон і принцеса морів і океанів Меріон
Жанр: гостросюжетна театралізована програма - квест
Анотація: Пірати приносять на дитяче свято справжній піратський раритет - чарівну мапу привидів. Але скористатися мапою можуть тільки справжні пірати! Тому капітан на засіданні піратської кают - компанії всіх присвячує в пірати. Іменинник тепер сам відкриває мапу, і пірати на магічних кораблях відпливають в навколосвітню подорож в пошуках таємничого Острова Скарбів. Граючи і радіючи, діти вчитимуться долати перепони і сміливо йти до мети!

СВЯТО ЗОЛОТОГО вігваму

Для дівчаток та хлопчиків від 5 до 10 років
Персонажі: індіанець вождь Чингачгук і принцеса Покахонтас
Жанр: театралізована програма - пригода
Анотація: Великого вождя Чингачгука і принцесу Покахонтас вітер мандрів приводить на дитяче свято. Ловець снів вказує на воїна або принцесу - воїна (того, хто святкує день народження). Це і є вождь блідолицих, він відкриває колоритне дійство, насичене етнічним антуражем і звичаями індіанців! Два нових племені - Мокасин і Томагавк боротимуться за таємниче золото інків. Діти навчаться будувати вігвам, стріляти з лука, ловити рибу, розпалювати багаття, і під бій барабанів виконувати ритуальний Танець Сонця!

СУПЕРГЕРОЇ в Монстер Хай

Для хлопчиків і дівчаток від 4-х до 8-ми років
Персонажі: Спайдермен і Дракулаура
Жанр: театралізована програма-пригода
Анотація: Спайдермен і Дракулаура дізнаються, що Монстр Хай загрожує небезпека. Діти готові допомогти порятунку знаменитої школи. Дитячі команди "супергерої" і "монстрики" успішно проводять переміщення Монстер Хай у вимір "ІКС". З нагоди перемоги і на честь іменинників, Монстер Хай влаштовує стильну вечірку. Під час веселих ігор і конкурсів діти будуть не тільки перемагати і рятувати світ як супергерої, а й навчаться допомагати ближньому, підтримувати у важку хвилину і навіть збиратися на гламурну вечірку, як монстрики! А Спайдермен зрозуміє, в чому ж секрет популярності Монстер Хай!

                   I LOVE ПАТІ

Для хлопчиків і дівчаток від 7-ми до 12-ти років

Персонажі: Бойфренд і Леді Love

Жанр: авангардна дискотечно-ігрова вечірка

Анотація: Авангардна програма для тих, кому більше не потрібні розваги для малишні, адже діти люблять не тільки грати і танцювати, вони мріють подобатися і закохуватися! Саме про це знають запальні ведучі Бойфренд і Леді Love! Під час неймовірних конкурсів і танців учасники ультрамодного свята зможуть будувати повітряні замки, долати прірви, пускати стріли Амура і навіть з`єднувати розбиті серця. Хто стане принцем диких симпатій чи принцесою полумяних сердець? До кожної дівчинки та кожного хлопця прилетять на паті призначені їм Love-призи разом з палаючими поглядами!

Академія спецназу

Для хлопчиків і дівчаток від 7 до 12 років
Персонажі: капітан Блек, американський спецназ і лейтенант Макс, український спецназ
Жанр: театралізована військово-спортивна програма
Анотація: Підрослі діти так люблять бойовики з суперменами, які виконують нездійсненні місії і рятують світ. Але одна справа - екранний герой, а інше-коли сам іменинник або іменинниця і всі їх друзі стають крутими хлопцями та дівчатами в об'єднаному інтернаціональному загоні Академії Спецназу! Під керівництвом досвідчених командирів капітана Блека і лейтенанта Макса новоспечені курсанти виготовлять бойові знамена, придумають логотипи та девізи своїм командам і поченаються справжні випробування для справжніх супергероїв! Такий день народження-мрія кожної дитини!

Гавайська вечірка «Лімбо ПАТІ»

Для хлопчиків і дівчаток від 8 до 12 років
Персонажі: ведучий МС Хулахуп і ведуча гавайська принцеса Налані
Жанр: театралізована танцювально - ігрова вечірка
Анотація: Якщо є на землі Рай, то він неодмінно знаходиться в Печері Казок під час найзапальнішої та популярної гавайської вечірки «Лімбо Паті»! Екзотичні ведучі МС Хулахуп і гавайська принцеса Налані занурять гостей у світ казок, краси, романтики, яскравих кольорів і щасливих посмішок! Хлопчики та дівчатка будуть веселитися під час традиційних гавайських конкурсів, навчаться виконувати модні танці гавайських вечірок, побувають на крабових гонках і своїми руками змайструють гавайські лейси - гірлянди з тропічних квітів! Справжньою родзинкою свята стане вибір Верховного Короля або Верховної Королеви Гавайської Луоу! Звичайно, цей титул разом з короною отримає головний герой торжества! А хто не хотів би в свій день народження виконати танець з факелом під бій гавайських барабанів!

Вінкс паті

Для дівчаток та хлопчиків від 8 до 12 років
Персонажі: дві Вінкс феї
Жанр: театралізована дискотечно - ігрова вечірка
Анотація: Прекрасні і знамениті феї Вінкс прибувають в Печеру Казок, щоб для дівчаток і хлопчиків Планети Земля влаштувати справжнє magic party: Під час феєричних танців і конкурсів школи Алфея і за допомогою сяючих скіпетрів, які феї дарують всім дітям, відбувається накопичення магічної сили Вінкс , іменинниця отримує головний щабель Вінкс - Енчантікс! І задуває свічки на іменинному торті в яскравих крилах Вінкс !!!

Диско-карнавал «Голлівуд»

Для хлопчиків і дівчаток від 8 до 12 років
Персонажі: ді-джей Печерний, МС Ельф
Жанр: театралізована танцювально-ігрова вечірка
Анотація: У Печеру Казок прибувають знамениті артисти Голлівуду. Зрозуміло, - це Ваші діти! В їх розпорядженні гори масок, капелюшків, бандан, діадем, і карнавальних атрибутів для яскравого запального карнавалу! У кожної дитини буде можливість втілитися в свою улюблену голлівудську зірку або голлівудського кіногероя і повіджигати на диско-карнавалі під найсучасніші ритми! Дотепні і невтомні ведучі ді-джей Печерний і МС Ельф проведуть для дорогих заморських гостей запальні дискотечні ігри та конкурси. А зіркою Голлівуду стане, звичайно ж, іменинник або іменинниця - головна зірка диско-карнавалу!

М О Н С Т Р   П А Т І

Для хлопчиків і дівчаток від 8 до 12 років
Персонажі: ГРАФ ДРАКУЛА та учениця школи Монстр Хай Нефера Де Ніл
Жанр: Тільки для старших дітей! Авангардна театралізована шоу вечіркаАнотація: Найприголомшливіше та ультрамодне паті очікує гостей Печери Казок, коли на святі з'являється сам Граф Дракула та прекрасна Нефера Де Ніл !!! Учасники вечірки стають свідками власних неймовірних втілень, фантастичних розваг і конкурсів, запальної супер популярної музики і танців! Ви вже розгадали таємницю трансільванських привидів? Вона відкриється на танці білих черепів під час коронації Короля Монстрів або Королеви Монстр Хай!

Телефонуйте, щоб дізнатися докладну інформацію:
(044) 360-72-82, 050-462-46-72  
з 8.00 до 20.00 без вихідних!

Артисти працюють на вулиці при температурі повітря від 18 * С і в спеку не під прямими променями сонця !!!

Свята в дитячому садк

 

 

 Ми в сомережах: