Ціни на день народження дитини Ціни на випускні Ціни на Наукові шоу, Кріо шоу Ціни на майстер-класы Ціни на аренду залів Ціни на піньяту

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

Сценарій новорічного ранку для дітей різного віку.

новогодний утренникЩо є запорукою веселого і феєричного свята? 

Звичайно, захоплюючий сюжет із захоплюючими пригодами! Тому чарівники Печери Казок підготували цікаві та незвичайні сценарії новорічних ранків. Це класичні новорічні програми-казки та програми-пригоди, а також авангардні програми-диско паті для старших дітей. Діти, зібравшись біля чарівної новорічної ялинки, від душі повеселяться разом з Дідом Морозом та Снігуронькою. Хлопці будь-якого віку будуть щасливі зустріти улюблених героїв фільмів і казок на найчудовішому і довгоочікуваному святі Новий рік.

Для того, щоб організувати для дітей веселие свято, потрібно з усією відповідальністю підійти до його сценарію. І перше, що враховується при написанні сценарію - вік дітей, для яких готується свято, Діти дошкільного віку дуже люблять програми-казки. Для таких дітей в Печері Казок підготовлена програма «Чарівний ліхтарик Діда Мороза», в якій всі милюки допоможуть Снігуроньці знайти дорогу на свято.

Діти молодшого шкільного віку із задоволенням познайомляться ближче з Фіксиками, супергероями і побувають на вечірках монстриків. Школярі зможуть погостювати у вимірі «ІКС» і разом з супергероями врятують магічний світ. Програма з Фіксиками і пізнавальна і захоплююча, адже так цікаво зустріти Новий рік за допомогою чарівних формул.

У скарбничці радості і веселощів Печери Казок знайдеться багато цікавого і захоплюючого і для старших дітей. Пізнавально-розважальні вечірки, сучасні диско паті і неймовірні квести - це те, що здатне захопити школярів, те, що їм цікаво:  конкурси, вікторини, естафети, найсучасніші танці та пісні, сюрпризи, творчі перетворення, а також неймовірні ритми та світловий супровід!

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

 

 

 Ми в сомережах: