Ціни на день народження дитини Ціни на випускні Ціни на Наукові шоу, Кріо шоу Ціни на майстер-класы Ціни на аренду залів Ціни на піньяту

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

Дід Мороз і Снігуронька вдома.
Як підготувати малюка до зустрічі Діда Мороза та Снігуроньки

дед мороз домаНовий рік не за горами, тому багато батьків вже розмірковують, як привітати свого малюка з цим чарівним святом. 

Якщо у вашої дитини буде перша зустріч з Дідом Морозом, краще запросити його додому разом зі Снігуронькою. Маленькі діти довірливі до жіночих образів, і в присутності Снігуроньки малюк буде відчувати себе впевненіше.

Для того, щоб справжній Дід Мороз привітав вашу дитини з Новим Роком, телефонуйте за телефонами його помічникам в Києві: 360-72-82 та 050-462-46-72. У клубі чарівних свят «Печера Казок» послуга по виїзду Діда Мороза додому - одна з основних новорічних послуг.

Всі дітки в маленькому віці емоційні й чутливі, тому для них готуються особливі програми-казки. Ось рекомендації чарівників Печери Казок з підготовки дітей 2-3 років до новорічного привітання:

  • Підготуйте свій будинок до зустрічі Діда Мороза. Нехай сніжинки і ліхтарики будуть всюди, гірлянди та іграшки прикрашають ялинку, а дитина візьме участь у святковому оформленні. Поясніть малюкові, що Дід Мороз зрадіє, що його чекають.
  • Очікування свята має бути у всьому: святкова квартира, солодощі, весела музика в будинку. Нехай дитина перейметься атмосферою свята.
  • Підготуйте для дитини маскарадний костюм. Хай він побуде зайчиком чи білочкою, а може йому припаде до душі улюблений мультяшний персонаж.
  • Обов'язково задовго до Нового Року розповідайте і показуйте на картинках у книжках зображення Діда Мороза, мультфільми та дитячі передачі про нього, нехай дитина заочно дізнається який він добрий і милий. Нехай дитина спробує намалювати його.
  • Для маленьких діток краще запросити чарівних гостей в першій половині дня, поки у них активний період неспання.
  • Якщо ваш малюк боязкий, і ви не впевнені в його позитивної реакції на появу Діда Мороза, запросіть до себе друзів з дітками старшого віку, малюк буде брати з них приклад і буде поводитись сміливіше.
  • Маленьким дітям краще замовити свято не на довго, хвилин на 30. Цього часу цілком достатньо, щоб повеселитися, розповісти Дідові Морозу віршики та отримати подарунки.
  • Краще, якщо Дід Мороз вручить малюкові подарунок особисто, причому нехай дитина розгорне його і порадіє йому разом з Дідом Морозом.
  • Після прощання з гостями важливо якнайдовше зберігати чарівництво свята. Не відразу приступайте до звичайних справах. Нехай малюк ще пограє разом з вами біля ялинки, а потім намалюйте разом Діда Мороза або почитайте про нього казку.

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

 

 

 Ми в сомережах: