Ціни на день народження дитини Ціни на випускні Ціни на Наукові шоу, Кріо шоу Ціни на майстер-класы Ціни на аренду залів Ціни на піньяту

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

Дід мороз вдома. Як провести новорічне свято вдома.

Новий Рік - це чудове і довгоочікуване свято для дітей та їх батьків.

новый год дома

 

 

Воно несе в собі чари зворушливого і неповторного дитинства, з якого ми всі родом. У новорічні дні в садках і школах проходять ранки та новорічні свята, а вдома за святковим столом збирається вся родина: дідусі, бабусі, батьки і діти.

Чарівники Печери Казок проводять не тільки ранки, вони приїжджають на домашні свята, щоб привітати дорослих і дітей у домашньому затишку.

Телефонуйте до Печери Казок за телефонами в Києві 360-72-82 та 050-462-46-72, щоб замовити справжнього Діда Мороза і вибрати програму свята для себе і своєї дитини!

Якщо ви вирішили відзначити Новий Рік вдома, підготуйте його всією родиною! Адже так хочеться, що б свято вийшло теплим і душевним. Добре, якщо в його підготовці візьмуть участь всі, і дорослі, і діти.

Діти можуть взятися за виготовлення ялинкових іграшок, своїми руками зробити паперові ліхтарики, намиста і прапорці. Старші допоможуть молодшим, а дорослі підкажуть і поділяться досвідом.

Дідусям і бабусям можна надати право приготувати запрошення, а також по-святковому вручити їх. Можна зробити це особливо, наприклад, покласти в найнесподіваніші місця (шафка на кухні для мами і ящик з іграшками для дітей). Приємний сюрприз - це завжди елемент чарівництва свята, що наближається!

Мама і тато можуть підготувати святковий стіл, який, наприклад, буде відрізнятися тим, що кожен отримає свою улюблену страву в цей святковий вечір. А як сподобається дітям прикрашати разом з батьками новорічні пряники або пироги!

Новорічний маскарад також буде дуже цікавим рішенням. Всі підготують костюми і потім розкажуть про них, отримуючи за це призи. І добре б придбати карнавальні аксесуари «на запас», раптом хтось із гостей прийде на свято без костюму? Тоді він зможе спорудити собі костюм експромтом, так буде ще веселіше!

Розважальну програму такого вечора також можна підготувати самостійно. Діти - це джерело творчості і талантів. Разом з батьками можна організувати чудовий концерт або попурі, де кожен покаже номер для своєї родини, а за виступ отримає подарунок. Ще можна прикрасити ялинку смачними подарунками, виступив - отримай смаколик! І оригінально, і дітям сподобається, і дорослим в Новий рік теж хочеться побути дітьми ...

Цікаво, коли кульмінацією такого свята стає поява Діда Мороза і Снігуроньки. Виклик Діда Мороза додому - одна з святкових послуг Печери Казок. Казкові герої прийдуть в самий урочистий момент і зроблять ваше свято незабутнім. Всі будуть щиро раді гостям, а діти відправляться в чарівну новорічну казку!

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

 

 

 Ми в сомережах: