Ціни на день народження дитини Ціни на випускні Ціни на Наукові шоу, Кріо шоу Ціни на майстер-класы Ціни на аренду залів Ціни на піньяту

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

Хто такі аніматори і як до них ставляться діти?

Аніматори - це слово міцно увійшло в наш побут.аниматор на детском празднике

Ми зустрічаємо аніматорів на курортах, на святах, під час рекламних акцій, на різних міських заходах, в клубах, супермаркетах і прямо на вулицях. Так хто ж такі аніматори?

Ось інформація з Вікіпедії:
«Аніматор, актор оформлення - артист, який зображає будь-яких персонажів на різних заходах. Входить до складу анімаційної команди (англ. Animation team). Виконує завдання супроводу гостей і їх розваг. Головне завдання аніматора - постійний підігрів інтересу до подій дії. Основними образами аніматорів бувають клоуни, персонажі відомих мультиплікаційних і художніх фільмів, розбійники, пірати і т. п.

У широкому сенсі, аніматор - це подальша реалізація професії, яка за часів СРСР називалася «масовик-витівник». У сучасних умовах робота аніматора вимагає нових форм і змісту, в тому числі із застосуванням цифрових технологій XXI століття. В основному аніматори працюють у сфері реклами і розваг. Аніматори беруть участь у різних святах: корпоративних вечорах, ювілеях фірм, дитячих заходах і т. Д. Дуже затребувані аніматори і в промоакциях: лотереях, презентаціях, рекламних акціях, а також в туристичному бізнесі, на вітчизняних і зарубіжних турбазах і курортах. Тут обов'язки аніматора особливо різноманітні: від проведення різних шоу, вечорів та дискотек до організації спортивних занять (аеробіка, плавання, футбол і т. Д.). »

Аніматори дитячих свят - це артисти, які вміють відчувати дітей та керувати ними, які розуміють, що дітям потрібно в даний момент. А ще аніматори - це свято в дитячих душах і виконання їх заповітної мрії, це пригоди, веселощі та яскраві емоції.

Головний інструмент аніматора - його щирість. Аніматор завжди знає, як захопити дітей, як тримати їхню увагу, і що сподобається дітям конкретного віку.

Як ставляться діти до аніматорів в різному віці?

  Малюки 1-го і 2-х років прекрасно сприймають веселу неголосну музику, яскравий реквізит, салют з мильних бульбашок, а також аніматорів в костюмах м'яких іграшок. Цей вік не вимагає феєричних шоу і швидких естафет. Проте малюки із задоволенням пограють в ігри, де можна зібрати пірамідку, розкидати іграшки або сховатися в будиночку.

 Діти від 3-х до 7-ти років завжди раді появі улюблених казкових героїв. Вони із задоволенням регочуть над жартами, з готовністю грають, танцюють і веселяться. Іноді бувають випадки, коли дитина соромиться і замикається в собі. Аніматор обов'язково знайде підхід до такої дитини, і незабаром він буде веселитися разом з усіма.

Діти від 8-ми до 12-ти років добре розуміють, що аніматор - це ведучий свята. Вони з готовністю стають учасниками запропонованого дійства, легко втілюються у різні ролі, люблять виявляти своє вміння, ерудицію, спритність і кожен хоче бути кращим і виграти. Прекрасно, адже попереду ціле життя! І аніматори, граючи і радіючи з дітьми, вчать їх вигравати і програвати, не здаватися, прагнути до кращих результатів, взаємодіяти з командою і досягати мети!

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

 

 

 Ми в сомережах: