Ціни на день народження дитини Ціни на випускні Ціни на Наукові шоу, Кріо шоу Ціни на майстер-класы Ціни на аренду залів Ціни на піньяту

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

Новорічні ранки в дитячому садку від Печери Казок

Хто любить новорічні свята? Звичайно, всі!

новый год в детском саду

Але якщо дорослі розглядають їх як шанс відпочити, то діти чекають нестримних веселощів та пригод. А особливо дітки дошкільного віку, адже всі вони вірять у Діда Мороза і чекають чар і подарунків.

Чарівники Печери Казок цього року підготували нові, надзвичайно гарні програми-казки та програми-пригоди для новорічних ранків у дитячому садку! Для того, щоб уточнити інформацію по Новому року, телефонуйте чарівницям Печери Казок за телефонами: 360-72-82; 050-462-46-72 з 8.00 до 20.00 без вихідних!

Новорічний ранок в дитячому саду - це, насамперед, виховний захід, який покликаний навчити дітей виступати перед публікою, вчити вірші та пісні, а також з усією відповідальністю діяти в одній команді зі своїми однолітками. Саме на таких ранках у дітей відкриваються нові здібності і обдарування. Тому новорічні ранки, на яких діти самостійно виступають, обов'язково входять в методичні плани дошкільних закладів. Раночок дає шанс виявити таланти дітей, захопить і згуртує дитячий колектив.

І, звичайно, на новорічному ранку головним героєм є Дід Мороз! А з Печери Казок на ранок приїде справжній Дідусь Мороз з красунею Снігуронькою. Також батьки можуть вибрати в Печері Казок для дітей популярного казкового персонажа, який відкриє новорічний бал. Це може бути веселий сніговичок, добрий Лунтик або винахідливий Фіксик.

Особливу урочистість новорічним ранкам надають глядачі - батьки дітей, бабусі і дідусі, а також численні працівники дитячого саду. Дід мороз і Снігуронька із задоволенням залучать дорослих у хороводи та ігри з дітьми і проведуть їх у жартівливій формі, що б всіх розвеселити і потішити.

Після свята для дітлахів можна влаштувати солодкий стіл. Це заспокоїть дітей і дасть їм можливість спокійно поспілкуватися один з одним і обговорити деталі минулого торжества.

Якщо ви відзначаєте Новий Рік в дитячому садку, то солодощі, приготовані руками батьків, будуть шикарним святковим частуванням! А якщо ви плануєте його відзначити в одній з галерей Печери Казок, ви також зможете почастувати дітей самостійно приготованими смаколиками. А накрити святковий стіл вам допоможе казкова принцеса, вона сервірує йогоодноразовим посудом, а дорослих пригостить чаєм або кавою.

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

 

 

 Ми в сомережах: