Ціни на день народження дитини Ціни на випускні Ціни на Наукові шоу, Кріо шоу Ціни на майстер-класы Ціни на аренду залів Ціни на піньяту

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

Новорічний ранок в початковій школі. Рекомендації для батьків.

новогодний утренник для школьниковДля школярів початкових класів новорічний ранок - це велика подія.

 Діти вже не малюки, а учні, вони вважають себе дорослими, і у них свої погляди на свято: вони чекають в Новий рік незвичайних сюжетів.

У Печері Казок для діток початкової школи підготовлено репертуар новорічних свят на будь-який сучасний запит. Для того, щоб запросити справжнього Діда Мороза в гості дітям молодшого шкільного віку, достатньо зателефонувати за телефонами: 360-72-82 та 050-462-46-72. Його помічники обов'язково вислухають всі побажання, дадуть необхідні рекомендації і підкажуть, яке свято підійде для конкретної групи дітей.

Новорічний ранок у початковій школі - це захід не тільки для дітей і педагогів, але й для батьків. Тому чарівники Печери Казок підготували для батьків наступні рекомендації з організації новорічного свята:

  • Батькам варто поставитися до свята з належною увагою, адже якщо дитина входить до складу постановочної трупи, або у неї свій номер, то вона буде дуже рада допомозі мами і тата. Подбайте про костюм, реквізит і допоможіть йому вивчити слова.
  • Постарайтеся вибрати для дитини зручний маскарадний костюм, який не заважає рухам. Нехай дитина грає і веселиться досхочу!
  • Підтримайте віру дитини у Діда Мороза. Так важливо, щоб дитина якомога довше вірила у казку! Але якщо вона подорослішала і стала реалісткою, то розкажіть про те, що Дід Мороз на святі - це людина, яка вміє зробити щасливими не лише дітей, а й дорослих, а це і є справжнє диво!
  • Разом з дитиною підготуйте для ваших вчителів подарунки. Нехай це буде саморобка, зроблена власними руками. Щось корисне і потрібне для самої вчительки або просто гарний предмет інтер'єру, в будь-якому випадку викладачеві сподобається увага вашої дитини! Можливо, батьки та діти з вашого класу підтримають вас, і ви створите щось дійсно оригінальне і вражаюче.
  • Підготуйте з іншими батьками солодкий стіл після вистави. Діти із задоволенням після яскравих емоцій і веселощів обговорять їх за столом з новорічними горішками і пряниками!
  • Запросіть на новорічний ранок в школі справжнього Діда Мороза з Печери Казок. І нехай ваші діти якомога довше вірять у казку!

Звоните: 050-462-46-72; 063-120-39-49; 044-360-72-82

 

 

 Ми в сомережах: